درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

معایب ورد پرس چیست ؟

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
morteziano
مرتضی عنابستانی
1395/04/26 10:03:16
سلام
به نظر شما سایتی که با ورد پرس طراحی شده باشه چه مشکلاتی میتونه در اینده براش پیش بیاد و ضمن این که معایبی در زمینه سئو داره و دیگر مشکلات سایت های ورد پرس چیه ؟ آیا مزایایی نسبت به سایتهای html کد نویسی دستی داره ؟
author
mostafa lor
مصطفی چگنی
33 ماه قبل
عرض سلام دارم خدمت شما و همه کسانی که این مطلبو میبینن.
نمیشه گفت ورپرس همش مشکله و همچنین سئو ضعیفی داره حتی افزونه داره سئو سایتو از یه سایتی که نوشته شده بالاتر بره اگه بخوای تو بحث سئو زیاد وارد شی و سایتتو رتبه بدی بهش میتونی پول بدی به موتور های جستجو مث گوگل و یاهو و ... که رتبه تو خوب کنن و همچنین ip بخری بگذریم.لپ کلام اقا شما با وردپرس میتونی خیلی از وب سایت ها تو راه بندازی اما یه جایی هست که دیگه وردپرس نمیکشه اونوقته که باید خودت دست به اچار شی یعنی خودت کد زنی.

از ما میشنفی cms ها رو خوب یاد بگیر ولی خودت حرفه ای شین وب سایت بزن این بهتره.حداقل میدونی چی به چیه.
author
سلام دوست عزیزم؛
مرتضی جان منظورت از معایب دقیقا به چه معناست؟؟؟
ببینید ابتدا بیایم مزایای اون رو بگیم و بطور خلاصه اونهم اینکه:
1- بسیار منعطف و یا بعبارتی قابلیت انعطاف پذیری بالایی داره.
2- افزونه های بسیار بسیار متعددی نوشته شده که تقریبا خواسته های شما رو ممکنه تا 80 الی 90 درصد پوشش بده.
3- قالبهای متنوع و گوناگونی براش ساخته شده.
4- افزونه های امنیتی و سئوی بسیار زیادی داره.
5- بخاطر منبع باز بودنش افراد و کارشناسان بسیاری در حال ارتقا و رفع نواقص اون هستند.
حالا شما بستگی به دید و نظر خودت داره.
شاید بخوای بعنوان مثال قسمتی از یه سایت رو تغییرش بدی که خوب اگه بتونی با افزونه ها کار کنی ، میتونی خودت یه افزونه بسازی.
بنظر من اگه بشه این رو ایراد دونست یکی از ایراداش اینه که شما خبر نداری تو کدها چی داره میگذره! که خوب این مستلزم این هستش که برنامه نویسی رو قوی کنی و خودت از پایه بنویسی.
ولی در کل بنظر من بسیار مفید و کارآمد هستش و از نظر سئو هم که شما فرمودین میتونین با نصب افزونه های مرتبط این مورد رو پوشش بدین.
author
prober
33 ماه قبل
یکی از معایب تمامی Cms های متن باز این هست که کد اونها لو رفته و مشخص هست البته این cms ها کلا قوی هستند و به این راحتی ها امنیتشون در معرض خطر قرار نمیگیره اما برای حرفه ای های هک این سایت ها طعمه های راحت تری هستن.
به نظر من برنامه نویسان معمولی وب خیلی راه دارن تا سایت ها و CMS های قوی تا حد وردپرس بسازن اینم یه مزیت وردپرس.
یکی دیگه از معایب اینه که هرکارکنی قالب سایت های وردپرس از یه چارچوب خاصی خارج نمیشه مگر اینکه خیلی توی کد دست ببری.
و همونطور که دوستان گفتن اینکه نمیدونی توی کد برنامه وردپرس چی به چیه یه ایراد بزرگ هست که البته این ایراد به وردپرس برنمیگرده بلکه به خود ایجادکننده سایت با وردپرس برمی گرده و باید تا میتونه کدها رو برای خودش تحلیل کنه تا ازش سردربیاره ولی خوب چون سیستم قوی و با امکاناتی هست تحلیلش به نظرم سخت تر از ساخت یک سایت از اول توسط خود برنامه نویس وب هست
author
farhadprdr
فرهاد پریدار
33 ماه قبل
یکی از معایبی که به نظرم داره و من خودم 4 ساله سایت وردپرسی دارم و پیرم کرده ، مصرف بالای منابعه ، بیچاره شدم انقدر سرور عوض کردم
author
mrsoheil
soheil One
33 ماه قبل
باسلام. یکی از دوستان از وردپرس به عنوان سایت خبری استفاده میکرد و همیشه شاکی بود که تو انتشار مطالب زیاد وردپرس کم میاره!! ( منظور از کم میاره رو نفهمیدم خودم ) ولی با عوض کردن CMS به جوملا مشکلش حل شد!

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات