درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

کسب و کار اینترنتی و وب مستری

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
majidi
1395/06/07 04:02:06
سلام خدمت همه دوستان
به نظر شما در حال حاضر وضعیت وب ایران بازار چه نوع کاری گرم است ؟ تشکر
author
mrsoheil
soheil One
32 ماه قبل
با سلام. نمیشه گفت به جد چه نوع بازار کاری گرم و است و الان نون تو چه کاری هستش. هرچه با علم روز جلو تر میریم و پیشرفت میکنیم ، بحث کار هم به همین ترتیب جلو میره . یه زمانی هیچکس فکرشو نمیکرد که از طریق کانال های برنامه های پیام رسان بشه پول دراورد!!!تو زمینه وب هم راه کار زیاده و چیزی که فراوان و ریخته فروشگاه اینترنتی ، فروش هاست و دامنه!!! فروش قند شیکن و ....
اگه شما بتونید با وضعیت موجود ، یه ایده نو بدید و با بقیه فرق داشته باشید به گمونم بشه یه کسب کار خوب تو زمینه IT و وب مستری و طراحی وب و تبلیغات و برنامه نویسی و...... بدست بیاری.
ایده نو و جدید میتونه کمکت کنه.

یا حق
author
rezaya2938
مسلم هادی
22 ماه قبل
بنظر من ، باید در زمینه ای که که خودتون تخصص دارید یا میتونید تخصصش رو بدست بیارید یا لینک دارید فعالیت کنید.
به فرض من بیام بگم الان سایت های املاک خیییییلی خوب درآمد دارند، اگه شما در زمینه مشاوره املاک تخصص نداشته باشی، ورود به این عرصه اشتباه محضه. یا باید در تخصصت باشه، یا با کسی که تخصص داره همکاری کنی.
این بحث اول، بحث دوم اینه که برای اون کاری که میخوای انجام بدی ایده جدید داشته باشی. یا یه ایده پیاده سازی شده رو با برطرف کردن مشکلات و بهینه سازی مجدد ارائه بدی.

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات