درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

سئو و استفاده از پلاگین ها !

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
Banisaeed
1396/12/27 07:49:13
سلام دوستان

این مطلب رو ارسال کردم که نظرتون رو بدونم پس لطفا اگه وقت دارید، نظرتون رو اعلام کنید.
میخواستم ببینم استفاده از افزونه های سئو در اسکریپت های مختلف (مثل Yoast در وردپرس) ضرورتی داره ؟
منظورم اینه که در سئو و پیشرفت سایت به حدی تاثیر میزاره که براش وقت گذاشت ؟
چون در ارسال مطلب وقت ادم رو خیلی میگیره (کسانی که از yoast استفاده کردن میدونن چی میگم)
نظر خودم در مورد سایت های ایرانی اینه: من کشورای دیگه رو نمیدونم اما (اکثر) سایت های ایرانی دارن برای گوگل مطلب مینویسن نه برای کاربران !
میشه بجای اینکه مدیر یک سایت دنبال گوگل بدوه ! اینقدر سایت از لحاظ محتوا و ارائه خدمات خوب باشه که گوگل دنبال اون سایت باشه !
بنظرم مدیر سایت نباید کپی کنه و (محتوای) سایت رو به روز نگه داره ؛ اینا مهمترین عوامل موفقیت یک سایت هستن و فکر میکنم استفاده از افزونه های سئو فقط یه دلخوشیه برای مدیر سایت ! (البته نه اینکه بی تاثیر باشه ولی قطعا اون چیزی نیست که مد نظر مدیرانه !)
چندین سایت با رنک جهانی عالی رو چک کردم دیدم از لحاظ سئو افتضاح هستن اما با محتوای اختصاصی و مفید، و جایگاهشونم در گوگل صفحه اوله !

ممنون میشم نظر و تجریباتتون رو بگید.
اگه مدیران سایت هم شرکت کنن و نظر بدن ممنون میشم، با توجه به اینکه Tosinso دارای رنک خوبی هست و در موضو آی تی همیشه در صفحه اول گوگل هست!

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات