درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

فروشگاه مجازی

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
parand
مرادنیایی
1393/06/12 02:48:58
بنده مشغول یه فروشگاه مجازی حرفه ای وبزرگ برای پایان نامه وپروژه های دانشجویان کل رشته ها هستم ، آیا این کارمن به صرفه ست ،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟
باتشکر
احمدی
author
triple.s
56 ماه قبل
سلام در صورتی که پروژه ی دانشگاهتون هست خب کار خوبی انجام میدید ، اما اگر برای ارائه به بازار هم برنامه ریزی کردید بهت است که فروشگاه های متن باز رو بررسی کنید ، با توجه به وجود متن باز بودن، ماژول های بسیار زیادی که توسعه داده شدن برای اون سیستم و منابع آموزشی ....به نظر بنده از لحاظ تجاری میسر نیست
author
parand
مرادنیایی
56 ماه قبل
همین فروشگاهی که طراحی نموده ام هم پایان نامه خودمه وهم میخام توفضای وب ارائه بدم؟
author
triple.s
56 ماه قبل
ببین دوست عزیز
اگر تمایل داری فروشگاه منحصر به خودت رو داشته باشی این کار شدنی و عقلانی است برای مثال برترین فروشگاه مجازی ایران در حال تکمیل تیم تخصصی خودش هست که بتونه یک وب سایت منحصر بفرد داشته باشه که تمام نیاز هاشو رفع کنه، اما هیچگاه این فروشگاه فروشنده ی سیستم فروشگاه مجازی نخواهد شد شما هم در صورتی که میخواهید فروشگاه خودتان رو داشته باشید خب این میتونه شروعش باشه و شما بر اساس نیاز و خواسته هاتون اون رو ایجاد و بعد هم توسعه بدید ، اما این که یک سیستم رو برای فروش عمومی ارائه بدید که هر کسی فروشگاه خواست از سیستم شما استفاده کنه تکرار میکنم با توجه به متن باز و رایگان بودن سیستم هایی مثل اپن کارت، وجود ماژول های بسیار زیاد برای این سیستم و منابع آموزشی متعدد امید زیادی به موفقیت سیستم نیست....
author
parand
مرادنیایی
56 ماه قبل
سپاسگزارم ازپاسخ هاتون ولی من Cms که نوشنم فقط میخام برای خودم باشه ودرآینده توسعه بدم نه اینکه بخوام CMS روبفروشم ، آیااین کارمن به صرفه ست؟
author
triple.s
56 ماه قبل
بله در این صورت احتمال موفقیت و به ثمر نشستن تجارتتون بسیار بالاتره، تجارتی که این CMS فقط زیر ساختش محسوب میشه و نه محصولش!

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات