در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

فرزاد درویش

چراهای طراحی سایت

با عرض سلام و ادب خدمت تمام ITpro یی های عزیز

در این بحث هدفمان دلایل طراحی سایت می باشد و می خواهیم دلیل اینکه امروزه همه پیشنهاد طراحی سایت می دهند را بدانیم ، اصلا چرا ما باید سایت داشته باشیم.

با نظرات سازنده خود ما را همراهی نمایید .

#طراحی_سایت #چراهای_طراحی_سایت #دلایل_طراحی_سایت
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
حسین احمدی

سلام ITPRO ای عزیز، اولین موضوعی که باید بهش توجه کنید تعداد افرادی هستن که روزانه از اینترنت استفاده می کنن و صد در صد این بستر برای معرفی و شناخته شدن خیلی مناسبه. شما یه وب سایت داشته باشید و این وب سایت از لحاظ SEO خوب کار شده باشه و به عنوان نتایج اولیه جستجو نمایش داده بشه کمک زیادی به کسب و کار شما می کنه. معمولاً سایت هایی که خوب طراحی شده باشن و ساختار مناسبی از لحاظ طراحی داشته باشن، به راحتی میتونن به بازدید حداقل 1000 نفر در روز برسن. یعنی روزی 1000 نفر در حال مشاهده خدمات و محصولات شما هستن و البته هزینه ای که برای وب سایت میشه نسبت به تبلیغات در مکان های مختلف خیلی پایین تر هست. بعد از اون شما می تونید نسبت به تبدیل این افراد به مشتری اقدام کنید. به نظر من مهمترین دلیل اینکه خیلی از افراد علاقه به داشتن سایت دارن همینه. البته موارد دیگه ای مثل وجود سایت هایی که با جذب بازدید کننده تونستن به فروش های چند میلیونی حتی در طول روز دست پیدا کنن تاثیر داره و افراد رو ترقیب میکنه برای راه اندازی یک وب سایت.

کانال تلگرام: https://t.me/TOSINSOAhmadi
فرزاد درویش

دقیقا همینطوره ، به اعتقاد من یکی از دلایلی که یه سری از شرکت ها یا کمپانی ها اقدام به طراحی سایت و یا برخی طراحی فروشگاه اینترنتی و پورتال و ... در کل یه جورایی وارد مبحث تجارت الکترونیک شدند ، نحوه جستجوی مردم و عوام بود ، به این معنی که مردم برای خرید یک سری از محصولات و یا دریافت یک سری از خدمات توی کوچه و بازار راه نمی افتن و همه نیازهاشون رو از دنیای مجازی تامین می کنند . که هم برای خود مشتری مفید فایده است که دیگر وقت و هزینه تلف نمی کنه که بخواد توی بازار دنبال اون محصول یا خدمات بگرده ، هم برای شرکت ها و کمپانی ها مناسبه و توی هزینه هاشون کلی صرفه جویی می شه .

شما در نظر بگیرید هر شرکت یا کمپانی برای تبلیغات اختصاصی خودش مانند چاپ بروشور ، بنرهای تبلیغاتی و ... چقدر هزینه می کنه . در صورتیکه با طراحی سایت علاوه بر اینکه تا حدود خیلی زیادی توی این هزینه ها صرفه جویی میشه ، مشتری هم دقیق تر می تونه اون محصول یا خدمات رو بررسی کنه و یا حتی مقایسه کنه . پس وب سایت می تونه یه بروشور آنلاین هم باشه .

shahab_jafari

یکی از مهمترین اطلاعاتی که در طراحی سایت صاحب آن وب سایت بدست میاره اطلاعاتی هستش که با تحلیل و بررسی رفتار بازدیدکننده ها و حضور آنان در صفحات مختلف بدست میاره که پس از مدتی و در ورود مجدد بازدیدکننده به سایت می تونه توی تصمیم گیری برای خرید مشتری بهش کمک کنه . من هم با نظر جناب احمدی موافقم با مطالعاتی که من داشتم روزانه 2/4 میلیون نفر از اینترنت اسفاده می کنند که چیزی حدود 80 تا 90 درصد این ادما یا در حال خرید و یا بررسی محصولی برای خرید و یا بدنبال راه های ارتباطی با سازمانی جهت دریافت خدمات هستند . خب با این وجود داشتن صفحه ای در فضای مجازی برای معرفی کسب و کار و خدمات سازمان خالی از لطف نبوده .

پوریا مددی

یکی از مواردی که طراحی سایت خیلی میتونه به صاحبش کمک کنه بیان پیشرفت پروژه به مشتری هست که این امر علاوه بر حرفه ای بودن طراحی سایت حس مسئولیت به پروژه در دسترس رو به مشتری انتقال میده . که این امر با هیچ ابزاری توی دنیای مجازی امکان پذیر نیست .

یکی دیگه از خوبی هایی که طراحی سایت داره اینه که شما اگه ابتدای شروع کسب و کارتون باشه و بودجه مالی هم زیاد نداشته باشید می تونید با بودجه کمتری استارت شروع را با طراحی سایت ساده ای در حد معرفی محصولات و یا خدماتتان شروع کنید و پس از مدتی همان سایت را توسعه دهید و به یک سایت حرفه ای تبدیل نمایید .

فرهاد پاتی

با سلام خدمت تمام عزیزان

با توجه به این موضوع که امروزه تقریبا حداکثر افراد به اینترنت و دنیای مجازی دسترسی دارند یکی از مزیتهای طراحی سایت در این رابطه ارتباط فراگیر و همیشگی مشتریانتان با شماست که با نظرات شون شما رو توی موفقیت تجارتتون کمک می کنند . همچنین تجارت شما هیچوقت تعطیل نیست و بصورت شبانه روزی در کل ایام هفته در دسترس مشتری هستید .

البته من دلایل بیشتر در این رابطه در یکی از سایت هایی که طراحی سایت حرفه ای انجام می دهند خوندم که خوندنش برای شما هم خالی از لطف نیست .

طراحی وب سایت و چرا هایش

فرزاد درویش

به نظر من یکی از مزیت هایی که طراحی سایت برای سازمان داره تسهیل کردن راه ارتباطی با اون کمپانی و سازمان هستش

چون اکثر راه های ارتباطی که وجود داره همه به مرور زمان فراموش می شوند مانند شماره تلفن ، آدرس و ... اما زمانیکه شما برای سازمان نامی را طراحی نمایید و ایمیلی به همین نام نیز داشته باشید خیلی سخت فراموش می شود مانند Info@digikala.com . که این ویژگی در دسترس مشتری بودن کمک خیلی بزرگی به بحث بازار یابی شما می نماید و خود طراحی سایت هم لازمه تجارت الکترونیک و بازاریابی آنلاین می باشد .

رضا رشیدی

به اعتقاد من یکی از خوبی هایی که طراحی سایت داره اینه که شما توی هر زمینه ای که فعالیت داشته باشی از کارخانجات صنعتی و سازمان های بزرگ تااااااااااا ورزش و رقص و ... می تونی برای تجارتت طراحی سایت انجام بدی و تجارتتو توی دنیای مجازی و تجارت الکترونیک معرفی و به سمع و نظر مردم برسونی . در حقیقت فضای مجازی و اینترنت مثل یک خونه ای هستش که بی نهایت طاقچه داره حال این که شما به چه صورت از این طاقچه ها استفاده کنید کاملا منوط به شماست .

همانطور که دوستان اشاره نمودند که با طراحی سایت همواره در دسترس مشتری هشتید ، همچنین این حضور در فضای مجازی موجب می شود که با همکاران و رقبای بیشتری آشنا شوید که نتیجه اش پیشرفت و رونق در تجارتتان می شود .

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....