در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

بهروز   سیروس زاد

Cpanel vs.Directadmin كداميك پيروز ميدان است،،،

سلام به تمامي دوستان و مهندسين اگر شخصي به عنوان يك طراح سايت يا راه انداز هاستينگ بخواهد از هر يك از اين نرم افزار ها براي سرور هاي خودش در ايران استفاده كنه كداميك بهترين گزينه هست واسه انتخاب چه از لحاظ امكانات چه راحتي در نصب و استفاده و چه لايسنسو تحريمو اين موارد لطفا نظرات فني خودتونو به اشتراك بزاريد و اين دو سيستمو با جزييات به چالش بكشيد

Cpanel vs.Directadmin كداميك پيروز ميدان است،،،

#ويژگيهاي_directadmin #تفاوت_cpanel #cpanel_يا_directadmin
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
پارسا یوسفی

وقتی که قراره نظر فنی بدی یکم سخته مخصوصا در یک جمعی که تعداد زیادی متخصص صاحب نظر وجود داره، واقعا کاره سختی میشه

در هر حال به نظر شخص من:

Cpanel در نصب و مخصوصا در Document ها بهتر از DirectAdmin عمل کرده سوالی پیش بیاد با یه سرچ راحت میشه جواب و پیدا کرد

از نظر قیمت DirectAdmin بسیار مناسب تره

از نظر زیبایی و راحتی استفاده زیاد نمیشه مقایسه کرد

از نظر Plugins میشه گفت Cpanel یه سر و گردن بالاتره

محمد نصیری

این رو واقعا نمی تونیم قطعی بگیم ، مثل مقایسه گوشی سامسونگ و اپل هست ، طبیعتا طرفدارهای هر کدوم نظرات خاص خودشون رو دارند ، ما نمی تونیم بگیم مثلا DirectAdmin رابط کاربری بهتری داره چراکه کاربر DirectAdmin این اعتقاد رو ممکنه نداشته باشه ، پس من هم نظر شخصیم رو می دم ، من واقعا از Cpanel سالهاست هم در مراکز داده مختلف و ... استفاده می کنم ؛ به شخصه بهش اعتقاد دارم به عنوان شماره یک در حوزه هاستینگ لینوکس و مدیریت هاست های اشتراکی ، دلیلش پشتوانه اعتباری قوی ، پشتوانه تجربی قوی و به قول دوستمون داشتن Plugin های زیاد و Customize هست ، باز هم میگم این نظر شخصی خودم بود چون کاربر Cpanel بودم از تقریبا 9 سال پیش تا به الان ...

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه

cpanel صد در صد بهتره!

یه مثال فوق العاده کوچیکش همون password generator تو سی پنل و دایرکت ادمینه!که موقع ساخت یوزر دیتابیس و اینا میاد

ببین cpanel چه پسوردی تولید میکنه دایرکت چه پسوردی تولید میکنه!

فایل منیجر هاشونو مقایسه کن ببین سی پنل حتی با گوشی چقدر راحت تره

مسایل فنی و امکاناتی هم صد در صد سی پنل بیشتره و قابلیت های بالاتری داره حالا من با admin level هاشون کار نکردم نمیدونم

ولی خب سی پنل تحریم کرده ایرانو

که اونم غیور مردان دلیر ایرانی نال شده نصب میکنند یه سری

یه جوری هم نال میکنند که هم آپدیت میشه هم تو سایت سی پنل ip سرور رو میزنی چراغ لایسنسش سبزه!حالا نمیگم کدوم هاستینگ اینکارو میکنه که تبلیغ نشه(

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....