در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

mahdikhanzadi

مشکلاتی که در itPro وجود داره

سلام به دوستان عزیز. خواستم یه بحثی داشته باشیم راجب تجربیات و مشکلاتی که در itPro وجود داره , شاید این بحث باعث اگاه شدن مدیران itpro از مواردی باشه که باعث دردسر کاربران میشه و بتونن متوجه بشن علایق کاربران چجوریه! همچنین اشکالات سایت رو هم بگیم که دوستان در اینده رفع کنند.

مواردی که من به عنوان اشکالات در سایت itpro متوجه شدم به صورت زیر لیست میکنم اما اگه شما هم مشکلی دیدید بگید:

1. مشکل در لینک تنظیمات حریم خصوصی
  2. مشکل در لینک تنظیمات حساب کاربری
  3. عدم تغییر مکان نمای اسلایدر های صفحه اصلی هنگامی که به صورت drag کردن یا touch روی اسلایدر حرکت میکنیم(منظور از مکان نما همون نقطه های دایره ای شکل زیر اسلایدر هست)
  4. متمایز نبودن رنگ های نقشه ی متخصصان , مثلا شهری که 37 تا متخصص داره با شهری که 18 تا متخصص داره هم رنگ نمایش داده میشه!!!! شاید مدیران itPro رنگ بندی رو بر حسب امتیاز کسب شده ی شهر ها در نظر گرفتند اما چه خوب بود که از طریق رنگ بشه متوجه شد هر شهری چقدر متخصص داره یا اینکه متخصص های کدوم شهر بیشتره
  5. خوب نبودن رنگ نقشه در هنگام hover کردن روی استان ها , مثلا اگه شما روی استان البرز (کنار تهران) هاور کنید و بخواید همزمان از اون مربع های سمت راست مشخصات رو ببینید باید انقد دقیق نگاه کنید تا متوجه تغییر رنگ بشید!!! کاش رنگی که برای hover انتخاب میشد رنگی بود که توی نقشه استفاده نشده! مثلا اگه موقع هاور شدن بک گراند سفید بشه خیلی بهتر خواهد بود چون قشنگ متمایز میشه.
  6. اگه بخوایم توی itPro تبلیغات درج کنیم یک صفحه توی فوتر سایت لینک شده با نام تبلیغات , توی این صفحه که میریم شماره تلفن داده نوشته برای اطلاع از پلن ها تماس بگیرید! من برام این سوال پیش امد یعنی نمیشد توی همون صفحه پلان های خودتون رو بزارید؟ چون وقتی که توی سایت پلان ها (حتی قیمت حدودی) درج شده باشه ادم خیلی سریعتر و راحت تر میتونه تصمیم گیری کنه.

#توی ادیتوری که برای ارسال پست در نظر گرفته شده دکمه های چپ چین کردن و راست چین کردن و وسط چین کردن هست اما جایی برای justify کردن نیست!!!! ایجاد متن به صورت justify در هنگام ارسال پست باعث میشه که متن قشنگ تر به چشم بیاد!

دوستان عزیز این مواردی بود که دیدم اما اگه شما هم نظراتی در بهبود itPro دارید ذکر کنید. موفق باشید.

#بهبود_itpr #بررسی_مشکلات_itpro #نظر_سنجی_راجب_itpro
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد نصیری

اول از همه واقعا ممنوم از انتقادات سازنده شما و امیدوارم این انتقادات هر روز بیشتر و دقیقتر بشه ، اما در خصوص برخی از انتقادات توضیحاتی رو خدمتتون عرض می کنم :

1. مورد اول : حق با شماست برخی از لینک ها کار نمی کنند که باید از انظار دور بشن تا فعال بشن
  2. مورد دوم : مشابه پاسخ مورد اول
  3. مورد سوم : بله کاملا حق با شماست این رو حتما پیگیری می کنیم ( البته فعلا ترمیم میشه تا یه فکر اساسی بکنیم )
  4. مورد چهارم و پنجم : عالی ، حتما پیگیری می کنیم اگر ایده جالبتری هم برای زیبایی بهتر دارید استقبال میشه
  5. مورد ششم : به زودی کلیه تبلیغات از ITPRO حذف خواهد شد و دیگه هیچ تبلیغی در این وب سایت وجود نخواهد داشت
  6. مورد هفتم : گزینه Justify بصورت پیشفرض وجود داره و شما هر تعداد خط وارد کنید خودکار Justify هست
توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
مسلم هادی

امکان پاسخ به قسمتی از متن - یا quote کردن بخشی از متن در هنگام پاسخ دادن. (مثل فروم های vBulletin)

دانشت تمام شدنی نیست؛ هرچه بیشتر خرج کنی، بیشتر بدست می آوری...
مسلم هادی

جزیره ای برای "کسب و کار و تجارت اینترنتی" اضافه کنید.

محمد نصیری

مکانیزم ایجاد جزیره زمانی هست که مطالب به حد نصاب رسیده باشه ، اگر مطالب به حد مطلوبی برسه بلافاصله جزیره ایجاد میشه.

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
مسلم هادی

پیشنهاد: توی لیست هایی که مثلا سوالات رو میاره، تگ های سوال رو هم بیاره. که مثلا بدونیم این سوال مربوط به ASP.net هست یا PHP

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....