در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

majidi

پیشنهاد راه اندازی کسب و کار اینترنتی در بازار ایران

سلام خدمت همه دوستان ، به نظر شما در حال حاضر وضعیت وب ایران بازار چه نوع کاری گرم است ؟ تشکر

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
soheil One

با سلام. نمیشه گفت به جد چه نوع بازار کاری گرم و است و الان نون تو چه کاری هستش. هرچه با علم روز جلو تر میریم و پیشرفت میکنیم ، بحث کار هم به همین ترتیب جلو میره . یه زمانی هیچکس فکرشو نمیکرد که از طریق کانال های برنامه های پیام رسان بشه پول دراورد!!!تو زمینه وب هم راه کار زیاده و چیزی که فراوان و ریخته فروشگاه اینترنتی ، فروش هاست و دامنه!!! فروش قند شیکن و ....

اگه شما بتونید با وضعیت موجود ، یه ایده نو بدید و با بقیه فرق داشته باشید به گمونم بشه یه کسب کار خوب تو زمینه IT و وب مستری و طراحی وب و تبلیغات و برنامه نویسی و...... بدست بیاری.

ایده نو و جدید میتونه کمکت کنه.

یا حق

اگه جا نزنی، هنوزم یه شانس دیگه داری...
مسلم هادی

بنظر من ، باید در زمینه ای که که خودتون تخصص دارید یا میتونید تخصصش رو بدست بیارید یا لینک دارید فعالیت کنید.

به فرض من بیام بگم الان سایت های املاک خیییییلی خوب درآمد دارند، اگه شما در زمینه مشاوره املاک تخصص نداشته باشی، ورود به این عرصه اشتباه محضه. یا باید در تخصصت باشه، یا با کسی که تخصص داره همکاری کنی.

این بحث اول، بحث دوم اینه که برای اون کاری که میخوای انجام بدی ایده جدید داشته باشی. یا یه ایده پیاده سازی شده رو با برطرف کردن مشکلات و بهینه سازی مجدد ارائه بدی.

دانشت تمام شدنی نیست؛ هرچه بیشتر خرج کنی، بیشتر بدست می آوری...
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....