در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

محمد نصیری

تغییر فونت عنوان و متن وب سایت

دوستان با توجه به درخواست هایی که از ما شده و همچنین بررسی هایی که بر روی وب سایت های بزرگ فناوری اطلاعات ایران انجام شده ، اکثر این وب سایت ها از فونت زیر برای نمایش متون استفاده می کنند ، تصمیم داریم همین فونت رو برای وب سایت انجمن جایگزین کنیم ، خوشحال میشم از نظرات شما هم مطلع بشم ، متشکرم :

تغییر فونت وب سایت

#مشکل_نمایش_فونت_در_وب_سایت #بهترین_فونت_برای_وب_سایت #فونت_فارسی #انجمن_تخصصی_فناوری_اطلاعات_ایران
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

با سلام و خسته نباشيد

بله من هم با اين تغيير در سايت موافقم

و فكر ميكنم كلا تنوع طي بازه هاي زماني تاثير خوبي رو عملكرد سايت داشته باشه

ممنون

ياحق

Unique
علی  ورزشی

با سلام خدمت شما

بی زحمت فونت کادر های انتخابی اول سایت را هم که برای ثبت نام به صورت پیش فرض هست را تغییر دهید ....

با تشکر از شما

جهانی که در ان زندگی می کنیم بدل نامرغوب ان چیزی است که باید باشد
مرضیه مدنی

سلام جناب مهندس نصیری.

از زحمات شما بسیار ممنون و سپاسگزارم. سایت پر باری دارید.

به نظر من سایز فونت موجود بهتر است، شاید غیر حرفه ای باشه ولی خوندنش به نظرم راحت تره.

با تشکر

فرهاد خانلری

اگه ممکنه چند روزی به صورت تست این قضیه پیاده سازی شه

هر چند فکر میکنم این تغییر ساختار خوب باشه.

خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .
حسین محمدی

پیرو دوستان به نظر منم این فونت خوبه مهندس،چشم و اذیت نمیکنه شکیل تر هم هست

مرسی از دقت و توجه شما.

انسان مغرور همانند شخصی است که بر قله کوهی ایستاده و همگان را کوچک میپندارد و غافل از اینکه مردم از پایین قله او را کوچک میبینند...
محمود کیاستی

با سلام و تشکّر ویژه از تمامی مدیران عزیز سایت، به نظرم جهت دریافت بازخوردی مناسب، علاوه بر بحث فونت، رنگ قلم و رنگ پس زمینه صفحات نیز باید در نظر گرفته شود،

رنگ پس زمینه صفحات در حال حاضر، بسیار مناسب است چون همانند رنگ سفید چشم را در بلند مدّت اذیّت نمیکند و از طرفی دیگر نیز خیلی هم تیره رنگ نیست.

امّا اگر فونت پیشنهادی با رنگی تیره تر (تقریباً همانند رنگ عناوین فعلی) ارائه گردد، صد در صد بسیار مناسب تر و خواناتر خواهد بود.

علم، بدون داشتن اخلاق نیکو» ضررش از «نادانی» بیشتر است

فونت خوبیه

واقعا که یک سایت فوق العاده در زمینه فناوری اطلاعات هستید ممنون

Fire360Boy

به نظر من این فونت فعلییرو راحتتر میشه خوند اون فونترو که گذاشتید برای متن های زیاد و بلند چشم قاطی میکنه

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....