behnaz

مواردی که باید در کارآموزی یاد بگیرم؟

با سلام خدمت دوستان عزیز

در شرکتی که من الان در حال گذروندن دوره ی کارآموزی هستم روند به این شکل هست که:

3 ماه آموزش وردپرس، html و css

3 ماه آموزش php

الان من در اواخر ماه اول کارآموزی هستم و کارهایی که از من خواسته شده این موارد هستند:

1-فارسی کردن یک قالب تماما انگلیسی(این کار رو بر روی 12 قالب تابحال انجام دادم تا 95 درصد بدون ایراد و در نهایت هم از سایت هایی که اعلام کنند باید محتوا هم قرار بدم داخلشون.)

2-نصب و راه اندازی ، فارسی سازی و محتوا گذاری قالب های غیر quick start وردپرس(5 قالب)

3-ترجمه ی روان روزانه 1000 کلمه مقاله در مورد سئو و بهینه سازی

آیا کارهایی که انجام میدم برای طراح سایت شدن لازم هستن؟و درادامه باید چه مواردی توسط شرکت باید طی این سه ماه به من گفته بشه ؟

هدفم این هست که مبادا سر کارهای بیهوده وقت تلف نکرده باشم.

پ.ن:

من بعد از 4 سال کار در زمینه های مختلف با سن 23 سال تصمیم گرفتم کارم رو در زمینه ی طراحی وبسایت ادامه بدم این شد که تصمیم گرفتم از ابتدا دوره ی کارموزی رو طی کنم و البته باید بگم که فارغ التحصیل رشته ی نرم افزار هم هستم و به دلیل مطالعه ی زیاد و علاقه در این زمینه سطح دانش خوبی هم دارم.

#طراحی_قالب_وب_سایت #طراحی_قالب_وردپرس #طراحی_قالب_سایت_با_css
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....