parand

فروشگاه مجازی

بنده مشغول یه فروشگاه مجازی حرفه ای وبزرگ برای پایان نامه وپروژه های دانشجویان کل رشته ها هستم ، آیا این کارمن به صرفه ست ،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

باتشکر

احمدی

#طراحی_سایت #مجازی #فروشگاه
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
triple.s

سلام در صورتی که پروژه ی دانشگاهتون هست خب کار خوبی انجام میدید ، اما اگر برای ارائه به بازار هم برنامه ریزی کردید بهت است که فروشگاه های متن باز رو بررسی کنید ، با توجه به وجود متن باز بودن، ماژول های بسیار زیادی که توسعه داده شدن برای اون سیستم و منابع آموزشی ....به نظر بنده از لحاظ تجاری میسر نیست

parand

همین فروشگاهی که طراحی نموده ام هم پایان نامه خودمه وهم میخام توفضای وب ارائه بدم؟

triple.s

ببین دوست عزیز

اگر تمایل داری فروشگاه منحصر به خودت رو داشته باشی این کار شدنی و عقلانی است برای مثال برترین فروشگاه مجازی ایران در حال تکمیل تیم تخصصی خودش هست که بتونه یک وب سایت منحصر بفرد داشته باشه که تمام نیاز هاشو رفع کنه، اما هیچگاه این فروشگاه فروشنده ی سیستم فروشگاه مجازی نخواهد شد شما هم در صورتی که میخواهید فروشگاه خودتان رو داشته باشید خب این میتونه شروعش باشه و شما بر اساس نیاز و خواسته هاتون اون رو ایجاد و بعد هم توسعه بدید ، اما این که یک سیستم رو برای فروش عمومی ارائه بدید که هر کسی فروشگاه خواست از سیستم شما استفاده کنه تکرار میکنم با توجه به متن باز و رایگان بودن سیستم هایی مثل اپن کارت، وجود ماژول های بسیار زیاد برای این سیستم و منابع آموزشی متعدد امید زیادی به موفقیت سیستم نیست....

parand

سپاسگزارم ازپاسخ هاتون ولی من Cms که نوشنم فقط میخام برای خودم باشه ودرآینده توسعه بدم نه اینکه بخوام CMS روبفروشم ، آیااین کارمن به صرفه ست؟

triple.s

بله در این صورت احتمال موفقیت و به ثمر نشستن تجارتتون بسیار بالاتره، تجارتی که این CMS فقط زیر ساختش محسوب میشه و نه محصولش!

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....