در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

parand

فشرده سازی سایت

سلام دوستان بنده یه سایت دارم که فایل هاش حدود 70 مگ حجم داره وطبق شکل توهاستم فقط تا 2مگ میتونم فایل هامو آپلود کنم ، چه راهی برای این کارپیشنهادمی کنید تامن بتونم سایتمو آپلود کنم ؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

فشرده سازی سایت

#سایت #آپلود #فشرده_سازی
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
فرهاد فرزانه

دوست عزیز لازم نیست از این روش ها استفاده کنی.سمت راستت راجع به archive نوشته شده.اونجا فکر نمی کنم محدودیت داشته باشه.شما کل فایل هاتو rar کن بعد بده به اون قسمت سمت راست.توی پوشه مقصد می تونی داخل هاست، extract کنی.کلا همه هاستینگ ها فایل های فشرده قبول می کنن و داخل هاست میشه فایل رو از فشرده خارج کرد.

70 مگابایت خیلی کمه نشون میده سایت کوچیکی داری.به طور کلی برای انتقال فایل و آپلود همیشه از ftp استفاده کن.این کارها فقط وقتت رو میگیره.اطلاعات ftp رو از پشتیبانی هاست بگیر و برنامه filezilla هم دانلود کن و وصل شو و هر چی با هر هرحجمی دوست داری آپلود کن.

اگر میخوای بگی هاستینگ من ftp نداره هیچ حرفی باقی نمی مونه.هزینه بیشتری بده از یه هاستینگ خوب، هاست بخر.

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....