فرخ

css یا bootstrap

سلام دوستان

یه سوال

در قسمت طراحی انتخاب شما bootstrap هست یا css ؟

چرا ؟

#طراحی_سایت
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
حسین احمدی

شما در هر صورت، زمانی که در حال طراحی یک وب سایت هستید باید برای ظاهر وب سایتتون CSS بنویسید، Bootstrap یک کتابخانه آماده شامل مجموعه ای از کدهای آماده CSS و JavaScript هست که کار شما رو زمان طراحی یک وب سایت راحت تر میکنه، مثل استفاده از Grid System موجود در Bootstrap یا Component های آماده ای که با جاوااسکریپت نوشته شدند یا کلاس های آماده CSS که میتونید تو پروژتون از اونها استفاده کنید. پس درست نیست که بگیم از Bootstrap استفاده کنیم یا CSS، میشه برای راحتی کار از Bootstrap داخل کارها استفاده کرد.

لطفاً سوال خود را در انجمن مطرح کنید، به سوالات در پیام خصوصی پاسخ داده نخواهد شد
فرخ

منظور من اینکه شما بیشتر تمایل دارید به صورت دستی کد های css رو بنویسید یا از bootstrap استفاده کنید؟

پارسا صفوی

در مورد چیدن layout قطعا bootstrap گزینه ی مناسب تری هست نسبت به CSS اما در دیگر موارد من سعی می کنم از bootstrap استفاده نکنم.

حسین احمدی

استفاده از Bootstrap سرعت طراحی شما رو به طرز چشم گیری افزایش میده، مخصوصاً چیدن Layout صفحه و Responsive شدن خیلی از قسمت ها بدون نیاز به نوشتن Media Query توسط شما، البته برای Responsive بعضی قسمت ها باز هم نیاز به نوشتن کد هست، اما Bootstrap حجم کد و کار شما رو خیلی کاهش میده.

لطفاً سوال خود را در انجمن مطرح کنید، به سوالات در پیام خصوصی پاسخ داده نخواهد شد
علی  ورزشی

در تکمیل صحبت های جناب اجمدی که گفتن سرعت طراحی میره بالا ولی باید به این نکته هم توجه کرد که پشتیبانی از این ابزار های برای چه نشخه هایی از مرورگر ها داره اعمال میشه . مثلا الان جاوا اسکریپ برای توسعه برنامه های موبایل از فریم ورک های زیادی داره رونمایی می کنه که هر کدومشون در سر جای خودشون می تونن خیلی قدرتمند عمل کنن ولی اگه با دقت برید سراغ اون ها متوجه میشید که جون الان این فریم ورک ها چیزی از تاریخ انتشارشون نمی گذره با محدودیت هایی روبرو هستند مثلا اینکه در چه مرورگر هایی می تونن پاسخ گویای طراحی شما باشن یا اینکه از زمانی که اومدن تا به امروز چه قدر می تونن دایکیومنت داشته باشن و جه قدر کتابخونه برای توسعه داشته باشن .

جهانی که در ان زندگی می کنیم بدل نامرغوب ان چیزی است که باید باشد
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....