در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سیدرضا بازیار

دلیل زیبایی رنگ تصاویر سایت های خارجی چیست؟ (روانشناسی رنگ)

من امروز داشتم روی قالب سایت ها کار میکردم که متوجه یه چیز جالب شدم

قالب سایت های ما و خارجی ها تقریبا مثل هم هستن اما قالب اونا جذاب تر به نظر میرسه و متوجه شدم بخاطر تصاویر سایت هست

میخوام سه تا سایت با قالب مشترک رو بهتون نشون بدم که منظورم رو متوجه بشید:

سایت جذاب خارجی

سایت جذاب ایرانی

سایت آخر که جذاب نشده

دلیل این جذابیت ها چیه؟ مگه تصاویر چه تفاوت هایی دارن؟

چه رنگ هایی در تصاویر استفاده کنیم که سایت جذاب بشه؟ چه تصاویری استفاده کنیم که سایت جذاب بشه؟

بیاید یکم در مورد تصاویر و رنگ تصاویر به صورت تخصصی بحث کنیم که به نتیجه برسیم

#روانشناسی_طراحی_وب #زیبایی_تصاویر_سایت #روانشناسی_رنگ_ها #جذابیت_سایت #سایت_زیبا #گرافیک_سایت
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
prober

خوب همونطور که خودتون هم گفتید ترکیب رنگ و کیفیت تصویر و هارمونی تصاویر به کار رفته تاثیر میذاره.

توی سایت آخری اولا بنر جذابی طراحی نشده

ثانیا بعضی از عکس ها کیفیت لازم رو ندارن.

ثالثا اکثر تصاویر توی طیف آبی هستن و رنگ های مکمل آبی کمتر به کار رفته

در ضمن سعی کنید تصاویری که می خواین توی سایت بذارین با فتوشاپ sharp کنید. یعنی لبه های المان های موجود در تصویر تیز بشه

کسانی که عاشـق کیفیت اند بیشتر از کسانی که متخصص کیفیت اند باعث بهبود کیفیت می شوند. - پروفسور کندو- کتاب Human Motivation
پارسا صفوی

چند تا نکته رو باید توی طراحی هاتون رعایت کنید.

• رنگ هاتون رو باید خیلی دقیق پیدا کنید و استفاده از رنگ های عمومی جالبی نیست.(مثل Blue)
  • استفاده از فونت های فارسی مثل B yekan که خیلی تاثیر داره (به همراه رنگی هماهنگ با پس زمینه)
  • استفاده از عکس هایی با مدل امروزی و با کیفیت (توی وبسایت شما اصلا رعایت نشده)

برای پیدا کردن رنگ های بهتر و امروزی تر بهتون این سایت رو پیشنهاد می کنم.

من در حال حاضر سعی میکنم با کیفیت ترین عکس ها رو با سایز بسیار بزرگ آپلود کنم. اما باز هم کیفیت تصاویر خوب نیست...

متاسفانه هر چه عکس هم توی اینترنت سرچ میکنم آبی هستن که سایت کاملا آبی شده

متاسفانه جستجو در تصاویر گوگل من رو نا امید کرده. تصاویر مناسب رو کجا پیدا کنم؟

چرا تصاویر سایت زیر اینقدر با کیفیت هستن؟ عکس ها رو کجا میارن؟

آدرس سایت

پارسا صفوی

عکس های کیفیت رو بیشتر از سایت های مرجع این کار پیدا می کنند و نه در گوگل ولی باز هم اگر داخل فیلتر های گوگل سایز عکس رو بزرگ تعیین کنید عکس های با کیفیتی براتون میاره

prober

برخی از سایت های حرفه ای عکاس حرفه ای مخصوص هم دارن.

در ضمن می تونید از ترکیب تصاویر با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی نیز کمک بگیرید تا عکس هایی با مضمون مورد نظرتون رو ایجاد کنید

کسانی که عاشـق کیفیت اند بیشتر از کسانی که متخصص کیفیت اند باعث بهبود کیفیت می شوند. - پروفسور کندو- کتاب Human Motivation
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....